Rower

Wszystko o rowerach

Trasy

Pielgrzymka i przygoda

Żyjemy w szaleńczym tempie. Coraz więcej z nas musi wybierać, czy wziąć udział w pielgrzymce czy pojechać na zasłużony urlop. Na szczęście są możliwości, aby to pogodzić. Jednym z takich miejsc jest Medjugorie. Miejscowość położona w Bośni i Hercegowinie jest celem pielgrzymów z każdego zakątka świata. Położone w klimacie śródziemnomorskim i zaledwie 30 kilometrów od morza jest idealnym miejscem na połączenie pielgrzymi i wypoczynku. Dzisiaj podsunę wam pomysł na niezapomnianą wyprawę. Pielgrzymka do Medjugorie rowerem – pielgrzymka do Medjugorie Wrocław.

Przygotowania do pielgrzymki

Bez względu czy na pielgrzymkę udajemy się tradycyjnie czy też na rowerze, zawsze musimy się do tego odpowiednio przygotować. Pielgrzymka rowerowa będzie dla nas przyjemnością, ale tylko wtedy kiedy dotrzemy bez problemu do celu. Zacząć powinniśmy od przeglądu naszego roweru, sprawdzenia czy jest on sprawny. Możemy samodzielnie szykować rower do pielgrzymki lub skorzystać z usług specjalistów w serwisie czy też sklepie rowerowym.

Podstawowe czynności to czyszczenia łańcucha, sprawdzanie hamulców i przerzutek czy też amortyzatorów i obowiązkowo stanu opon.  To jest absolutne minimum, jakie musimy zrobić.

Warto jeszcze nasmarować łańcuch i amortyzatory.

Na szczęście nie musimy martwić się o duży bagaż, ponieważ będzie on jechał samochodem ciężarowym, my na rowerze będziemy mieli tylko bagaż podręczny. W nim powinniśmy mieć pieniądze, dokumenty oraz wodę czy też apteczkę oraz leki, jeżeli przyjmujemy je na stałe. Oprócz tego przybory toaletowe, karimatę i ubranie na zmianę.

Odpowiednia odzież

Ponieważ klimat jest ta ciepły warto ubrać coś przewiewnego. Nie powinniśmy jechać w luźnych ubraniach jak sukienka czy też luźne długie spodnie, ponieważ może się nam takie ubranie wkręcić w koło. Dobrze mieć pod ręką jakąś lekką kurtkę na wypadek deszczu.

Tak przygotowani możemy ruszać w naszą wielką przygodę, jaką niewątpliwie będzie pielgrzymka rowerowa do Medjugorie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *