Rower

Wszystko o rowerach

Rowery

Rowery do jeżdżenia po mieście męskie

Jedną z zalet słońca i pięknej pogody jest fakt, że można wybrać się na wycieczkę rowerową. Jazd na rowerze to przyjemna odmiana po całym tygodniu spędzonym w biurze. Do dłuższych lub krótszych wycieczek idealnie nadają się rowery do jazdy po mieście. Są to rowery zapełniające na rynku lukę pomiędzy typowymi rowerami crossowymi, a przeznaczonymi do jazdy w ciężkim terenie rowerami górskimi.

Rowery miejskie męskie są przystosowane do tego, by pokonywać nimi zarówno krótsze jak i dłuższe wycieczki po utwardzanych nawierzchniach.  Dzięki temu, że można doposażyć je w sakwy, w których zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy. Oprócz tego rowery te bardzo często są doskonale wyposażone w osprzęt najlepszej jakości. Dlatego potrafią one znieść najcięższe warunki, ale doskonale prowadzą się także na szosach.

Rowery te nie należą do lekkich dlatego, jeśli wiemy, że będziemy musieli go wnieść po schodach na 4 piętro, zdecydujmy się na jak najlżejszy model. Oprócz tego w rowerach miejskich pozycja rowerzysty jest bardziej wyprostowana niż w na przykład rowerach wyścigowych czy górskich, dzięki czemu kręgosłup się nie męczy i można jednorazowo przejechać większą ilość kilometrów.

Dzięki swoim właściwościom rowery męskie – miejskie są dość uniwersalne i nadają się dla każdego typu użytkowników – od tych niedzielnych wycieczkowiczów po tych bardziej zaawansowanych amatorów rowerowych wycieczek. Rowery te sprawdzają się na wielu rodzajach podłoży – najlepiej będą się czuły na asfalcie, ale doskonale poradzą sobie także z piaskiem.

Warto rower trekkingowy dopasować do płci użytkownika. Rowery w wersji damskiej są dużo bardziej komfortowe w użytkowaniu dzięki swojej ramie, która ułatwia wsiadanie na ten rower. Rowery dla kobiet są także w dużo bardziej przyjaznych barwach, które pokocha każda kobieta. W końcu rower musi być też ładny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *