O wyścigu

Kraków Bike Day odbędzie się już 23 września 2017 roku. To wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze – niezależnie od wieku, kondycji czy poziomu wytrenowania. Rywalizacja, dobra zabawa i malownicze tereny – to wszystko podczas jednej imprezy!

Nagrody  ufundowane przez forum Młodzi Duchem 50 Plus.

Promocja Rekreacji Rowerowej.

Dla 20 par /dorosły-dziecko/ uczestniczących w Bike Day zgłoszonych  do losowania trzy dniowa wyprawa rowerowa w Dolinę Karpia terminy; 28.09 – 01.10  oraz  05.10 – 08.10. 2017.Noclegi ,wyżywienie ,opieka opłacone.


Krakow Bike Day to:

impreza przeznaczona zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Mało kto zdaje sobie sprawę, że podczas zwykłej, rekreacyjnej przejażdżki pokonujemy średnio 15-20 km. Wiesz sam, że nie jest to morderczy dystans, a sprawia wiele radości. W Krakow Bike Day najmniejszy dystans to dokładnie 22 km. Czemu więc nie spróbować swoich sił? Otrzymasz numer startowy, pokonasz urozmaiconą trasę i sprawdzisz własne siły dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu.

Jeśli często jeździsz na rowerze, a dodatkowo drzemie w Tobie dusza sportowca – wypróbuj się na dystansie Active – 30km! 

Źródłó: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna”

odpowiednio zabezpieczona trasa przebiegająca przez malownicze tereny Tyńca, Ruczaju oraz Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.
O bezpieczeństwo uczestników będą dbać służby porządkowe.

doskonała okazja do poznania nowych ludzi, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie.

świetna zabawa oraz niezwykła atmosfera! To wszystko dzięki Wam – uczestnikom – oraz wsparciu organizatorów.

 

 Świetna zabawa oraz niezwykła atmosfera! To wszystko dzięki Wam – uczestnikom – oraz wsparciu organizatorów.

Organizatorzy KBD we współpracy z  Forum Młodzi Duchm 50 Plus, partnerem organizują na Kolnej cykl imprez towarzyszących pt. Rodzinne Pikniki Rowerowe  poprzedzające zawody KBD przeznaczone szczególnie dla osób towarzyszących zawodnikom,kibiców, preferowane rodziny z dziećmi/super zabawa i bardzo atrakcyjne nagrody/szczegóły na: www.md50.pl