Rower

Wszystko o rowerach

News

Co mogą dla Ciebie zrobić ginekolodzy?

Podczas wizyty u naszych ginekologów:

  • Pomóż ci zrozumieć, jak działa twój układ rozrodczy
  • Naucz Cię, jak powinna wyglądać normalna wydzielina z pochwy i jak rozpoznać problem
  • Naucz cię, co robić, aby chronić się podczas seksu
  • Umów się na spotkanie już dziś!

7 powodów, dla których warto iść do ginekolog Żoliborz
Jeśli nadal zastanawiasz się, czy musisz odwiedzić ginekologa, lub pytasz: „Jak mogę znaleźć w pobliżu tanią klinikę OBGYN”, powinieneś rozważyć kilka z następujących powodów, dla których Twoja wizyta będzie bardzo satysfakcjonująca:

Aby sprawdzić choroby przenoszone drogą płciową

Choroby przenoszone drogą płciową (STD) to choroby wywoływane przez różnego rodzaju wirusy i bakterie, które pozostają w genitaliach osoby zakażonej. Oznacza to, że możesz zarazić się chorobami przenoszonymi drogą płciową podczas stosunku płciowego lub przykładając rękę, usta lub genitalia do osoby zakażonej. Twój ginekolog może pomóc w ustaleniu, czy masz chorobę przenoszoną drogą płciową – szczególnie jeśli masz objawy, takie jak swędzenie, ból, nieprawidłowe upławy lub owrzodzenia. Również poprowadzi leczenie nadżerki.

Aby upewnić się, że nie jesteś w ciąży

Jeśli uprawiałaś seks i nagle przestałaś mieć miesiączkę, koniecznie udaj się do ginekologa. Możesz być w związku ze stałym kochankiem lub mieć z kimś przypadkowy stosunek seksualny. W każdym razie lepiej jest szybko odwiedzić OBGYN w celu wykonania testu ciążowego, aby potwierdzić, czy jesteś w ciąży, czy nie.

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać kontrolę urodzeń

Gdy tylko jesteś aktywna seksualnie, musisz podjąć kroki, aby zapobiec niechcianym ciążom, zwłaszcza jeśli nie jesteś gotowa na dziecko. Twój ginekolog z przyjemnością odbędzie sesję doradczą z Tobą. Przedstawią Ci różnorodne techniki kontroli urodzeń i pokażą, jak je skutecznie stosować.

Omówienie problemów menstruacyjnych

Jeśli zauważysz, że Twój cykl menstruacyjny nagle stał się nieregularny, jeśli krwawisz przez długi czas lub mijają miesiące bez miesiączki, natychmiast udaj się do ginekologa. Ignorowanie takich objawów może prowadzić do poważnych problemów reprodukcyjnych w przyszłości.

Aby uzyskać badanie piersi
Ginekolodzy mogą pomóc Ci przeprowadzić dokładne badanie piersi. Badania piersi są szczególnie ważne, gdy masz ponad 40 lat. Jednak może być konieczne wykonywanie ich częściej, jeśli w rodzinie występowały przypadki raka piersi. Jeśli masz ponad czterdzieści lat i przeszłaś badanie na raka piersi w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, czas umówić się na wizytę u ginekologa.

Aby uzyskać wymaz cytologiczny / badanie miednicy

Bardzo ważne jest, aby przejść badanie miednicy, jeśli masz więcej niż 21 lat. Badania miednicy są szczególnie potrzebne w przypadku bólu miednicy, opóźnionego porodu, dziwnych upławów z pochwy i zaburzeń miesiączkowania. Również wymaz cytologiczny może pomóc zmniejszyć ryzyko raka i wielu innych problemów zdrowotnych.

Do kontroli po seksie
Czy powinieneś odwiedzać OBGYN po każdym stosunku płciowym? Nie. Ale powinnaś udać się do swojego ginekologa w przypadku problemów związanych z seksem, zwłaszcza gdy zauważysz, że seks jest bardzo bolesny, brakuje ci okresu po seksie lub zauważysz dziwne objawy na genitaliach. Większość problemów seksualnych można skutecznie leczyć, szybko reagując.Przyjdź do nas!
W Hamilton Healthcare oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie opieki nad wszystkimi problemami związanymi ze zdrowiem reprodukcyjnym i rodzinnym kobiet, w tym coroczne badania, recepty antykoncepcyjne, zapobieganie chorobom przenoszonym drogą płciową i usługi planowania rodziny . Zadzwoń do nas pod numer (717) 232-9971, aby umówić się na wizytę u naszego ginekologa już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *